VAŠE ZKUŠENOSTI


“S Hankou jsme se seznámili kvůli práci. Chvíli jsme spolupracovali a nakonec jsem se jí zeptala zda by mě nedoprovodila k porodu. Doma se na mě dívali zvláštně. Třetí porod a já k tomu potřebuju další osobu kromě manžela. Společně s Hankou jsem prošla přípravou hypnoporodu a bylo to skvělé. Během pohotovosti před porodem byla úžasná. Komunikovala se mnou denně, vše jsme řešili a čekali kdy se náš maličký rozhodne přijít za námi. Když se už se blížil porod jela s námi do porodnice, sice nás poslali domů, ale vše jsme zvládli. Hanka mě podpořila a i v noci byla se mnou doma, pomáhala s napářkou a podporou, že další den určitě pojedeme. No a jeli jsme. V den porodu jsme spolu komunikovali a já si zvládala kontrakce doma. Nakonec jsme se sešli v porodnici. Se vším mi pomáhala, byla tam když jsem potřebovala pomoc vstát, opřít se, dojít někam, myslela na všechno. Byla společníkem, kamarádkou, oporou. Která vyčkává až ji budete potřebovat a vždy bude po ruce. Bylo to skvělé a já ji za to moc děkuji ❤️ I manžel byl nakonec rád, že tam s námi byla. Pokud ještě nejste rozhodnuti tak Hanku doporučuji víc než na 100% ❤️”
- Kristýna P.“Vždy podporující, to je vlastně klíčové při přípravě na porod a při porodu. Nemůžu, než ji vynachválit. Je sympatická, pokaždé v dobré náladě, ale hlavně mi vyšla vstříc při všech setkáních, i když to se mnou nebylo lehké. Moc příjemné povídání při každé schůzce spolu s vyřešením aktuálního problému, masáž, půjčení reboza nebo psychická podpora. Kdyby bylo nějaké znovu, neváhám, je to úplně jiný porod, když je někdo tak empatický a i malá drobnost pomůže, když jde fakt do tuhého. Děkuji Hani.”

- Martina Ž.“Hanku jsme si vybrali s přítelem původně hlavně na domácí předporodní přípravu, jelikož jsme se nechtěli účastnit hromadného kurzu. Hanka přijela k nám domů, dovezla s sebou vše potřebné a krásně vše vysvětlila a odpovídala na naše všetečné dotazy. Ukázala nám, jak používat rebozo při porodu a vázání bříška v těhotenství. Moc se mi líbil její přístup a tak jsem využila ještě těhotenskou masáž těsně před porodem a hned druhý den po návratu z porodnice nosící a laktační poradenství. Kdyby bylo kdykoliv potřeba, vím, že bych Hanku oslovila znovu a příště bych určitě zvážila i doprovod k porodu. Strašně moc její práci doporučuju! Tuhle empatii a dobrou energii v těhotenství a po porodu rozhodně potřebujete :-)”

- Marie M.
"Hanka je opravdu člověk na svém místě
a jsem neuvěřitelně ráda, že jsem na ni jakožto na laktační poradkyni narazila, protože jsem měla s kojením problémy už od porodu. A jen díky ní a jejím vlídným slovům jsem vše zvládla, srovnala vše v hlavě a kojím doteď. A ona je stále mým rádcem a přítelem na telefonu a vím, že se na ni s důvěrou mohu obrátit i teď, když mi něco vrtá hlavou nebo si něčím nejsem jistá. Takže jí patří velké díky a díky bohu, že existují takové laktační poradkyně, jako je Hanka."
- Lucie V."Díky Haničce kojím naplno už skoro šestý měsíc.
V nemocnici byly sestry hodné, ale s kojením až tak nepomohly, takže jsme odcházeli domů s kojením, ale i s dokrmem umělým mlékem. Kontaktovala jsem na doporučení Hanku, přijela k nám domů, vše jsme probrali a do týdne jsme byli bez dokrmu. Pomohla mi pochopit, co miminko potřebuje a z čeho se vše odvíjí. To pro mě bylo obrovským přínosem. Hanička vás vyslechne a poradí ve spoustě věcí, co se miminka týče. I teď, nezřídka, Hance píšu o pomoc. Najdu u ní vyslechnutí, pochopení mého mimina i úlevu s čímkoli se zrovna potýkáme. Vzala s sebou šátky na vyzkoušení, protože si myslela, že by se mohly hodit, a měla pravdu. Než jsme šátek dovázali, malej v něm usnul a spal. A ne, miminko se tím nerozmazlí. Děkuji, Hani."
-Petra V.


"Děkuji Hance Zámečníkové za tu nejlepší on-line podporu
pro kojení při narození mé první dcery. Dcera hodně spala, nechtěla pít a nepřibírala. Hanka se věnovala mým dotazům ve dne v noci, podpořila mě opravdu skvěle. Její rady zafungovaly a vše jsme nakonec zvládly. Z počátečních problémů bylo dlouhé a krásné kojení. Všem maminkám mohu Hančino poradenství jen a jen doporučit. Získáte pocit jistoty a spokojené miminko. Haničko, moc si Tvé pomoci vážím a jsem za ni opravdu vděčná."
- Šárka A.


"Hanka má všechno,
co si jenom můžete od duly přát. Je velmi milá, lidská, laskavá a zároveň má kvalitní informace a je profesionální. Dokáže se na vás naladit během chvilky a cítíte, že jí můžete důvěřovat. S Hankou jsem měla on-line konzultaci a moc ji doporučuji všem, ať už těhotenství plánujete, chystáte se k porodu nebo chcete podpořit v kojení a další. Kdybychom od sebe nebydlely tak daleko, tak neváhám a beru si ji s sebou do porodnice! Moc děkuji za to, co děláte, jste člověk na správném místě!"
- Lucie Ž.


"Hanka je sluníčko,
rozzáří Váš den a konzultace s ní je jako jít na kafe s kamarádkou. V době covidové jsme se domluvily na procházce na čerstvém vzduchu a dostalo se mi přesně toho, co jsem potřebovala, uklidnit a poradit před nastávajícím porodem. Naprosto nenuceně a s milým přístupem. Haničko, ještě jednou děkuji za tuto zkušenost a přeji, aby ses již brzy mohla věnovat naplno svému snu, bude to pro rodičky veliká úleva a pomoc."
- Slávka P.


"Krásný dobrý den,
ozývám se s odstupem několika dnů od vaší návštěvy, abych vám mohla co nejsrdečněji poděkovat. Nejen za vaši milou návštěvu, ale i cenné rady a hlavně za to, že jste do mě vlila tolik pozitivního, abych se nemusela hroutit nad tím, jak jsem neschopná máma, když nemám mlíčko. Maličká je stále u prsů, mlíčko teče a za odměnu jsme si pořídili místo visítka správné nosítko ;-) Moc děkuji..."
- Denisa M.


"Hanka je velice milá a laskavá osoba s vřelým přístupem.
Její podpora a rady ohledně nošení miminka mi moc pomohly. Celá její návštěva mi dodala optimismus a sílu v poměrně náročném období šestinedělí. Miminko máme spokojeně navázané v šátku, a během skoro tříhodinové návštěvy Hanka přidala i mnoho dalších rad a tipů ohledně péče o miminko a mateřství.  Domluva na návštěvě byla velice rychlá, Hanka reagovala obratem. Ráda bych jí touto cestou poděkovala za práci, kterou dělá. Její služby mohu ostatním jen doporučit."
- Iveta Č."Děkuji paní Haničce za vlídný, přívětivý přístup.
Přesto, že bydlím v zahraničí, byla velmi ochotná se se mnou spojit a nejen téma kojení konzultovat na dálku přes internet, čehož si nesmírně vážím. Dokázala mi opravdu věcně, stručně, logicky a hlavně lidsky vysvětlit, jak je kojení propojené se vším ostatním, co se miminka týče (kontakt, nošení v šátku či nosítku, baby masáže, trpělivost, aj.), čímž mi pomohla pochopit konkrétní projevy a chování mého děťátka. Naplnila mé představy o laktační poradkyni, která ví, o čem mluví, a kojení nevnímá pouze jako příjem potravy. Její služby bych doporučila všem maminkám, které mají byť jen sebemenší pochybnosti o tom, že třeba nejsou dobrými maminkami. Paní Hanička Vám dodá sílu věřit, že jimi bezesporu JSTE!"
- Vendula O."Haničko, moc bych ti chtěla poděkovat
za možnost zúčastnit se tvého semináře na téma kojení. Bylo to poučné, přirozené a přátelské posezení ;-) Jsem moc ráda, že něco takového je pro nastávající i pro maminky již kojící. Je fajn vědět, že je s tebou možnost se domluvit na osobní návštěvu nebo jenom možnost zavolat, když nastane problém, nebo jen potřebuji poradit. S prvním dítětem jsem tuhle možnost neměla a bohužel jsem se plně nerozkojila. Ale teď s druhý prckem kojím plně od začátku, bez stresu. Děkuji :-)"

- Jana J."Přijela k nám usměvavá, sympatická mladá žena,
která mi dala dobré rady, ale hlavně inspiraci a otevřela mi v některých ohledech oči. Je pravdou, že tato návštěva byla dvouhodinová, ale s Hančiným usměvavým a zkušeným přístupem utekla jako voda. Moc jsem si to užila a velmi si vážím individuálního přístupu."

- Monika P.


___________________Děkuji vám za každou jednu vaši zpětnou vazbu!

Pokud chcete i Vy přidat Vaši zkušenost s mými službami, můžete ji sepsat jako komentář (níže na této stránce) a nebo mi ji napsat na e-mail hanka.laskyplne@gmail.com.

S láskou, Hanka :-)


4 komentáře:

 1. Paní Hanka mi zachránila nejkrásnější období mého života - kojení. Došla k nám domů (za LP z nemocnic musíte dojet, stres pro několika denní miminko i pro vás), vysvětlila, poradila, vyslechla, ukázala a dodala i jiné polohy pro kojení. I manžel si do teď pochvaluje radu, jak utišit malého, když je to špatné.
  Zeptá se i po čase, jak se vám daří a dá na sebe kontakt pro případné dotazy. Neodsoudí vás za to, že jste nevydrželi a dali láhev. Chce prostě spokojené miminko a maminku. Vřele doporučuji a děkuji.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji za krásná slova! Jsem ráda, že jsem vás mohla podpořit a že se vám krásně daří :) Hanka

   Vymazat
 2. Párkrát jsem využila služeb paní Hanky formou online konzultací a můžu jen a jen doporučit.. Moc mi pomohla její slova podpory a vědomosti, které mi předala jsem využila :) děkuji

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moc vám děkuji, jsem ráda, že jsem vám mohla pomoci :) Hanka

   Vymazat