VAŠE ZKUŠENOSTI

"Krásný dobrý den,
ozývám se s odstupem několika dnů od vaší návštěvy, abych vám mohla co nejsrdečněji poděkovat. Nejen za vaši milou návštěvu, ale i cenné rady a hlavně za to, že jste do mě vlila tolik pozitivního, abych se nemusela hroutit nad tím, jak jsem neschopná máma, když nemám mlíčko. Maličká je stále u prsů, mlíčko teče a za odměnu jsme si pořídili místo visítka správné nosítko ;-) Moc děkuji..."
- Denisa M.


"Hanka je velice milá a laskavá osoba s vřelým přístupem. Její podpora a rady ohledně nošení miminka mi moc pomohly. Celá její návštěva mi dodala optimismus a sílu v poměrně náročném období šestinedělí. Miminko máme spokojeně navázané v šátku, a během skoro tříhodinové návštěvy Hanka přidala i mnoho dalších rad a tipů ohledně péče o miminko a mateřství.  Domluva na návštěvě byla velice rychlá, Hanka reagovala obratem. Ráda bych jí touto cestou poděkovala za práci, kterou dělá. Její služby mohu ostatním jen doporučit."
- Iveta Č."Děkuji paní Haničce za vlídný, přívětivý přístup. Přesto, že bydlím v zahraničí, byla velmi ochotná se se mnou spojit a nejen téma kojení konzultovat na dálku přes internet, čehož si nesmírně vážím. Dokázala mi opravdu věcně, stručně, logicky a hlavně lidsky vysvětlit, jak je kojení propojené se vším ostatním, co se miminka týče (kontakt, nošení v šátku či nosítku, baby masáže, trpělivost, aj.), čímž mi pomohla pochopit konkrétní projevy a chování mého děťátka. Naplnila mé představy o laktační poradkyni, která ví, o čem mluví, a kojení nevnímá pouze jako příjem potravy. Její služby bych doporučila všem maminkám, které mají byť jen sebemenší pochybnosti o tom, že třeba nejsou dobrými maminkami. Paní Hanička Vám dodá sílu věřit, že jimi bezesporu JSTE!"
- Vendula O."Haničko, moc bych ti chtěla poděkovat za možnost zúčastnit se tvého semináře na téma kojení. Bylo to poučné, přirozené a přátelské posezení ;-) Jsem moc ráda, že něco takového je pro nastávající i pro maminky již kojící. Je fajn vědět, že je s tebou možnost se domluvit na osobní návštěvu nebo jenom možnost zavolat, když nastane problém, nebo jen potřebuji poradit. S prvním dítětem jsem tuhle možnost neměla a bohužel jsem se plně nerozkojila. Ale teď s druhý prckem kojím plně od začátku, bez stresu. Děkuji :-)"

- Jana J.


"Přijela k nám usměvavá, sympatická mladá žena, která mi dala dobré rady, ale hlavně inspiraci a otevřela mi v některých ohledech oči. Je pravdou, že tato návštěva byla dvouhodinová, ale s Hančiným usměvavým a zkušeným přístupem utekla jako voda. Moc jsem si to užila a velmi si vážím individuálního přístupu."

- Monika P.


Pokud chcete i Vy přidat Vaši zkušenost s mými službami, můžete ji sepsat jako komentář (níže na této stránce) a nebo mi ji napsat na e-mail zam.hanka@gmail.com.

S láskou, Hanka :-)
Žádné komentáře:

Okomentovat